Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 363 Харківської міської ради»

  


Перемога на конкурсі

03.05.2015
Конкурс талантів

 

29.04.2015 року в актовій залі загальноосвітньої школи №140 пройшов конкурс талантів представників шкіл та дошкільних закладів району, організований Московською районною організацією профспілки працівників освіти і науки України. Конкурс проходив у 3-ох номінаціях: «Співуча весна», «Поетичне слово», «Ритми танцю».

У конкурсі брали участь представники колективів дошкільних навчальних закладів №№12, 115, 124, 125, 137, 336, 363, 366, 375.

Переможцями у номінаціях стали:

У номінації «Співуча весна» ІІІ місце вибороли представники дошкільного навчального закладу №125 Турчина Юлія Володимирівна, вчитель-логопед, та Турчина Вікторія Анатоліївна, музичний керівник, з піснею «Зірка впала на долоню».

У номінації «Поетичне слово» ІІ місце виборола представниця дошкільного навчального закладу №366 Лазарева Тетяна Миколаївна, вихователь, з віршем «Пісня про матір» Бориса Олійника.

У номінації «Ритми танцю» переможцем став танцювальний колектив дошкільного навчального закладу №363 з танцем «Веселка» у складі: Старчикова Марія Юріївна, Лебеденко Вікторія Леонідівна – музичні керівники; Гамова Наталія Миколаївна, Лікунова Надія Анатоліївна, Підшибякіна Наталія Вікторівна – вихователі.

У цій же номінації ІІІ місце вибороли: представник дошкільного навчального закладу №115, Поліщук Ірина Сергіївна, вихователь, з танцем «Іспанські мотиви»; танцювальний дует дошкільного навчального закладу №366 у складі: Каплоух Ксенія Сергіївна, вихователь, та Герасименко Євген Сергійович, інструктор з фізкультури, з танцем «Вальс для моєї мами».

Конкурс проходив у дружній, святковій атмосфері. Присутні отримали велику насолоду від представлених номерів.

Всі учасники отримали солодкі подарунки, а переможці ще й грошові винагороди від районної організації профспілок.

Вітаємо всіх учасників та переможців! Бажаємо натхнення та творчих успіхів!