Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 363 Харківської міської ради»

28 жовт. 2011

В ДНЗ №363 відбулося спортивне свято "Осіння спартакіада"

У святі взяли участь діти групи №9. Вони разом з батьками змагалися, підтримували один одного та перемагали у спортивних конкурсах та естафетах.
16 жовт. 2011

Засідання творчої групи

7 жовт. 2011

Свято "Подорож до красуні Осені"

В дошкільному навчальному закладі №363 відбулося веселе свято «Подорож до красуні Осені», в якому взяли участь діти молодших, середніх та старших груп.
14 вер. 2011

У вересні цього року в нашому дошкільному закладі проводиться місячник під назвою "Увага! Діти на дорозі!"

Що в світі є краще за дітей? Діти – це наше життя, а життя потрібно оберігати. Маленька особистість є невід’ємною частиною світу. Світ великий, а вони такі крихітки, тому часто трапляються небезпечні ситуації. Як нам їх вберегти, які ж знання потрібно дати? Малюки ще не вміють керувати своєю поведінкою, вони погано орієнтуються на вулиці, не можуть правильно визначити відстань до машини, яка наближається, її швидкість, переоцінюють свої можливості, а вулиця так вабить! Саме тому в дошкільному віці потрібно вчити малят орієнтуватися у найближчому оточенні та найпростіших правилах дорожнього руху.
9 груд. 2010

У нас новий сайт