Правила прийому до ДНЗ

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що з 2013 року у дитячому садочку вводиться електронна реєстрація дітей. За бажанням Ви можете зареєструвати свою дитину за наступним посиланняМ

Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади

З вересня 2013 року Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до обраного Вами дошкільного навчального закладу міста Харкова у системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади».

За наявності Інтернету ваше спілкування з районним реєстратором проходитиме виключно дистанційно – в електронному режимі. Якщо доступу до мережі Інтернет у вас немає, вам допоможуть районні реєстратори.
     Система «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» пропонує батькам докладну інструкцію про порядок роботи в ній.
     Увійти в цю систему можна з офіційних сайтів Департаменту освіти (розділ «Харківська міська освітня мережа. ІСУО») та управлінь освіти адміністрацій районів. Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади м. Харкова додається (http://www.kharkivosvita.net.ua/document/3393 )
     До уваги батьків, які вже були записані в дитячі садки до 15.08.2013!
     Усі записи журналів реєстрації дітей в дошкільний заклад з 15 серпня перенесені завідувачами дитячих садків до бази Електронної реєстрації для збереження порядку надходження заявок.
     Якщо у вас виникли питання з приводу електронної реєстрації вашої дитини в дошкільний навчальний заклад, звертайтесь до завідувача  обраного вами дитячого садка або районного реєстратора, які вам нададуть необхідні консультації і допомогу.

Для зарахування дитини в садочок необхідні такі документи:
1. Направлення відділу освіти.
2. Медична картка дитини. Форма 63
(щеплення дитини)
3. Свідоцтво про народження (ксерокопія та оригінал)

4. Заява від батьків

Батькам необхідно:

1. Подати заявку на сайті «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади».

2. Взяти у районному відділі освіти направлення.

3. Подати заяву про прийняття дитини до дитячого закладу.

4. Заповнити форму "Процедура зарахування".

5. Надати копію свідоцтва про народження дитини.

6. Надати медичні документи, листок щеплення.

7. Надати всі дані про дитину, про особливості харчування, життєдіяльності, заповнити всі анкети.

8. Ознайомитися з пам'яткою для батьків.

9. Познайомитися із майбутнім вихователем Вашої дитини та отримати консультацію про особливості адаптаційного періоду.

10. За бажанням разом з дитиною відвідати психолога дошкільного закладу.

11. Підготувати змінний одяг, взуття для дитини, чешки, гребінець, спортивний одяг.

Групи комплектуються за віковими ознаками.
Вік визначається станом на 1 вересня навчального року:

групи раннього віку (від 2-х до 3-х років)

групи молодшого віку (4-й рік життя)
групи середнього віку (5-й рік життя)
групи старшого віку (6-й рік життя)

Ласкаво просимо ! ! !